KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8371563
nr 837 1563
signerad, Fjordmotiv, 40 x 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:16:24
1.100 kr
450 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr